ANASAYFA / HABERLER

24.01.2016 tarihinde yayınlandı.
Sefine Denizcilik firması tarafından, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü için üretilen ve 2015 yılında teslim edilen, milli ani müdahale gemisi ERV NENE HATUN GEMİSİ'nde 'Gemi elektroniği sistemlerinde bakım-onarım eğitimi' programını başarıyla tamamladık.
Eğitim Genel Müdürümüz Önder ŞİŞER tarafından verildi. Gemi teknik personelinin azami katılımı ile, teknik personelin sorularına da yer verilerek, uygulamalı şekilde yapılmış ve memnuniyetleri sağlanmıştır.
Yüzde yüz milli sermaye ve imkanlarla üretilen ERV NENE HATUN Gemisi, özel donanımı, konforu ve teknik üstünlükleri ile dünyada sayılı gemiler arasında yerini almış, milli bir gururumuz olmuştur. 
Üretimini gerçekleştirmede en ufak katkısı olan tüm personele ve halen gemi çalışanlarına teşekkür ve tebriklerimizi bir kez daha bildiririz.

ERV NENE HATUN GEMİSİ EĞİTİMİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI ERV NENE HATUN Gemisi Toplantı Salonunda eğitim başarıyla yapıldı. Elektronik testler yapıldı, sunumlar ve uygulamalarla anlatıldı.
 
ERV NENE HATUN GEMİSİ EĞİTİMİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI Gemi teknik personeli eksiksiz ve ilgiyle eğitime katılım gösterdi. Teknik personelin konuya ilgisi ve deneyimi sordukları güzel sorular ve uygulamadaki profesyonellikleri ile anlaşılıyordu.
 
ERV NENE HATUN GEMİSİ EĞİTİMİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI Eğitime katılan teknik personelin gayretinin ve başarısının sertifika ile ödüllendirildiği an.
 
ERV NENE HATUN GEMİSİ EĞİTİMİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI Başarılı eğitim programından dolayı RE Elektronik adına Önder ŞİŞER'e 'Teşekkür Belgesi' verilmesi.
 


Benzer Diğer Yazılar


EN ÇOK TERCİH EDİLEN CİHAZIMIZ

ELEKTRONİK ARIZA BULMA-GİDERME SEMİNERİ

SAHASINDA LİDER KİTAPLARIMIZ

Elektrik Mühendisleri Odası 40. Yıl Etkinliğine Katıldık
 

Elektronik Arıza Bulma Semineri